Nejlepší batohy pro 2. stupeň

S nástupem na druhý stupeň budete obvykle pořizovat nový školní batoh. Nejčastěji se jedná o třetí batoh v průběhu školní docházky (první koupíte s nástupem do školy, druhý ve 3. / 4. třídě).

Pokud chcete pořídit vašemu školákovi to nejlepší, tak pro vás máme tip, stejně jako jsme vybrali nejlepší školní batohy na prvním stupni.

Nejlepší školní batohy – všechny části

Nejlepší aktovky a batohy pro prvňáčky
Nejlepší batohy od 2. – 3. třídy
Nejlepší batohy od 4. – 5. třídy
Nejlepší batohy pro 2. stupeň

Nejlepší batoh pro 2. stupeň – coocazoo PORTER

coocazoo PORTER je univerzální školní batoh vhodný pro 2. stupeň základní školy nebo na střední školu. Důvody?

  1. Ergonomie – coocazoo PORTER má excelentní zádový systém. Délka zad je nastavitelná, dále jsou délkově nastavitelné ramenní popruhy a odnímatelný bederní pás. Systém je doplněn balančními popruhy a hrudním pásem. Vše je velmi dobře polstrované a zároveň vytvořeno pro dobré proudění vzduchu. Díky tomuto provedení lze batoh přizpůsobit na každou postavu, jak roste a váha batohu se skvěle rozloží, takže nesení i naloženého batohu není nijak náročné.
  2. Kvalita – batoh je vyroben z kvalitních materiálů a značkových komponent, jako jsou zipy YKK. Díky tomuto přístupu bez problémů snese i velmi nešetrné dětské zacházení a proto na něj coocazoo dává prodlouženou záruku na 4 roky.
  3. Provedení – batoh je navržen s ohledem na potřeby starších školáků. Má velký objem 30 + 5 litrů při hmotnosti 1350 gramů. Batoh je rozčleněn na 5 kapes. Pro starší děti není problém toto množství organizačně zvládnout, navíc jim umožní oddělit si věci jak potřebují – např. jedna hlavní kapsa na věci do školy, druhá kapsa na věci na kroužky po škole. Batoh PORTER je vyroben tak, že stabilně stojí. Označení objemu +5 litrů znamená, že standardní objem 30 litrů se rozepnutím zipu po obvodu batohu zvětší o 5 litrů.
  4. Životnost a udržitelnost – zádový systém je určen pro nastavování pro výšku postavy 135 – 180 cm. Spolu se špičkovou kvalitou, tak batoh dítěti vydrží dlouhé roky a lze jej využívat nejen pro školní docházku, ale i pro volný čas, sport nebo turistiku. Při výrobě jsou zároveň použity udržitelné materiály a postupy.

PORTER je zádovým systémem a rozměry téměř shodný s řadou MATE. Pokud víte, že vám stačí 30 litrů, tak i na druhý stupeň můžete bez obav sáhnout po řadě MATE, kterou jsme vybrali jako nejlepší batoh vhodný od 4. – 5. třídy.

Nákupní košík