Nejlepší školní batohy

Častý dotaz našich zákazníků je “Jaký je nejlepší školní batoh?”, “Jaká je nejlepší aktovka pro prvňáčka?”. Ikdyž otázka je poměrně jednoduchá, tak odpověď může být složitější. Pro každé dítě bude nejlepší školní taška jiná. Jako první je důležité zaměřit se na věk dítěte, do které třídy školní tašku vybíráte. Cokoli dalšího řešte, až když jste mezi batohy pro věk vašeho dítěte.

Školní batohy máme rozděleny do kategorií podle věku a v daných kategoriích jsme pro vás vybrali nejlepší školní batohy.

Nejlepší aktovky pro prvňáčky

Nejlepší aktovky a batohy pro prvňáčky

Pro prvňáčky je složité udržet pořádek ve velkém množství školních potřeb, proto rodiče obvykle dají přednost aktovkám před batohy. Podívejte se na nejlepší aktovky a batohy pro prvňáčky.

Nejlepší školní batohy od 2. - 3. třídy

Nejlepší batohy od 2. – 3. třídy

Zde pro vás máme vybrané nejlepší batohy od 2. – 3. třídy. Minimálně druhou třídu bychom doporučili zvládnout ještě s aktovkou a batoh kupovat od 3. třídy. Batohy jsou již více členěné, ale stále mají rozměry pro žáky na prvním stupni. Důležitá je nízká váha.

Nejlepší školní batohy od 4. - 5. třídy

Nejlepší batohy od 4. – 5. třídy

Kategorie batohů vhodných od 4. – 5. třídy je velmi variabilní provedením batohů. Najdeme zde lehké batohy, ale i poměrně velké batohy, které pojmou věci nejen do školy, ale i na kroužky nebo výlety.

Nejlepší školní batohy pro 2. stupeň

Nejlepší batohy pro 2. stupeň

Výška dětí na druhém stupni je velmi často podobná jako u drobnějších dospěláků. Zároveň děti velmi často po škole nejdou hned domů, ale na kroužky, sportovat nebo ven s kamarády. Je potřeba, aby batoh měl dostatečný objem na velké množství učiva a “cool” design.

Nákupní košík