Školní batohy Minecraft

Minecraft je jedna z nejoblíbenějších počítačových her současnosti. Není tedy divu, že děti si věci s motivem této hry velmi oblíbily. Zájem o batohy s motivem Minecraftu vyslyšela společnost Topgal, která v roce 2019 připravila svůj první batoh s motivem z kostičkovaného světa. Jde o model ELLY 19014 a úspěch batohu mezi dětmi byl a stále je extrémní. Batoh se díky svým vlastnostem, povedenému designu a skvělé ergonomii stal produktem roku Heureky v kategorii “školní batohy” pro rok 2019 i 2020.

Batoh ELLY je určen především od první třídy, ale batoh s designem Minecraftu je žádán i staršími žáky. Topgal pro rok 2020 připravil batoh MIRA, ten je vhodný od 4. – 5. třídy a použitím tedy navazuje na batoh ELLY. Stylem grafiky je velmi podobný modrému batohu ELLY, ale je laděn do vojensky zelené barvy.

Nejmladším členem rodiny školních batohů Topgal Minecraft je model ENDY. Ze všech tří batohů je nejmenší a vhodný pro nejdrobnější prvňáčky. ENDY přichází s mírně odlišnou grafikou, která jde ještě více do vojenského stylu než u staršího modelu MIRA.

ELLY 19014 – nejoblíbenější batoh

Velmi lehký batoh pro kluky 1. – 4. třídy.

  • váha necelých 0,9 kg
  • vhodný od 120 cm
  • objem batohu 23 litrů
  • akční sety

Bestseller nejen mezi batohy s motivem minecraftu, ale mezi všemi batohy a aktovkami pro prvňáčky.

Školní batoh ENDY 21016 – minecraft vojenský

  • Pro nejdrobnější školáky již od 115 cm
  • váha necelých 0,8 kg
  • objem batohu 21 litrů

Povedený design s kovovou psí známkou předurčuje tento batoh stát se hitem letošní sezóny.

MIRA 20046 – batoh pro starší školáky

  • objem batohu 25 litrů
  • vhodná od 125 cm
  • sladěný nejen klasický penál, ale i etue

Díky větším rozměrů vhodný pro vyšší žáky.

Batoh již máme, ale o čem ten Minecraft vlastně je?

Děti určitě vědí. 🙂 Minecraft je hra, odehrávající se v takzvaném otevřeném světě. Znamená to, že nejste ničím limitováni a můžete dělat, co vás jen napadne. Můžete stejně tak tvořit, jako i ničit. Můžete si hru užívat v míru, jako i v těžkých bojích. Můžete být plní aktivity nebo se můžete jen dívat. Pro všechny tyto činnosti má Minecraft vhodné módy, úrovně a nastavení.

Stejně jako nejste limitováni ve hře, nejste limitováni ani v tom, jak si zahrát. Minecraft vznikl v roce 2009, jako hra určená na PC, ze kterého se rozšířil na další platformy. Dnes si zahrajete Minecraft na PS4, na PS3, na XBoxu nebo na telefonu.

Minecraft se za dobu své existence stal fenoménem a z virtuálního světa se rozšířil i do světa skutečného. S motivem hry existuje mnoho předmětů – naše školní batohy, minecraft hračky, povlečení nebo dětské nádobí. Ti největší fandové se setkávají na neoficiálních setkáních nebo oficiální akci Minecon.

Máte rádi Minecraft? Sdílejte stránku s přáteli.

Nákupní košík